Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Імя
Телефон
E-mail
Спосіб доставки
Курьєрська доставка для замовлень від 500 грн: 10:00 - 18:00. Замовлення «на завтра» тільки на таксі або Самовивіз до 18:00
Адреса доставки
Дата доставки
Зверніть увагу, ми працюємо на замовлення з пн-сб | 10:00-20:00.
Коментар до замовлення
Прикріпити файл
Якщо ви хочете індивідуальне оформлення виробу, надішліть нам приклад
Промокод
#ЗалишайсяВдома
#ЗалишайсяВдома
Повернутися до магазину
«Привіт, я Софія Теребова, засновниця пекарні March&Co. Нещодавно ми остаточно переїхали на нову кухню, оптимізували процеси та зробили персональну доставку.

Основна кількість замовлень від кав'ярень...
Я не хочу зупиняти виробництво і залишати команду без заробітку в такий час.

Тому я придумала антикризові тортики, які дають можливість Вам підтримати свої рідних та друзів, що зараз вдома, а нам — лишатися на плаву.

Ми придумали антикризовий #quarantinecake. Це маленький тортик до 1 кг на 4х осіб, приблизно. Взяли 2 найбільш популярні смаки - ягідний Віола та шоколадно-карамельний з праліне. Написали на них актуальні поради від World Health Organization «Мий руки», «Лишайся вдома», «Не чіпай обличчя» тут також можуть бути будь-які ваші побажання. Вони дуже зручні в доставці та коштують лише 350 грн.

Кухня - закрита, вікна зробити так і не дозволили (щось знали?!), миємо, дезинфікуємо, провітрюємо, працює 1-2 кондитера, слідкуємо, щоб не хворіли. Доставка на нашій машині. Тут хвилюватися не варто:)
Підтримайте нас, порадуйте близьких!
Обіймемось після карантину❤️ »


#карантинкейк #quarantinecake #march_and_co #купуйумалих #supportmsb